2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania leadów

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Do naszego zespołu szukamy kogoś, kto jest równie energetyczny jak nasza kawa rano! Masz ochotę dołączyć do zabawy? Oto nasze wymagania:

  • Energia do działania: szukamy kogoś, kto ma energię i chęci do pracy. Jeśli jesteś pełen zapału i gotowy na wyzwania, to jesteśmy dla Ciebie.

  • Kreatywność mile widziana: lubimy myśleć poza schematami. Jeśli masz świetne pomysły i umiesz zaskoczyć nas czymś nowym, to jesteś idealnym kandydatem.

  • Umiejętność pracy zarówno samemu jak i w zespole: w naszej firmie liczy się współpraca i pomoc sobie nawzajem. Oczekujemy, że będziesz świetnie działać w zespole, ale równie dobrze poradzisz sobie na home office.

  • Pozytywne podejście: u nas panuje zawsze dobra atmosfera. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do życia i gotowy na codzienne wyzwania, to czekamy na Ciebie.

  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim: jeśli czujesz się z nim komfortowo i potrafisz swobodnie się nim posługiwać to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą.

Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

  • research rynku i identyfikacja potencjalnych klientów zainteresowanych wynajmem apartamentów,

  • budowanie bazy danych, ich segmentacja i personalizowane targetowanie,

  • nawiązywanie relacji z biurami podroży, agencjami pracy czy innymi firmami zainteresowanymi noclegami podczas podróży służbowych,

  • opracowywanie prezentacji do ofert wynajmu apartamentów,

  • reagowanie na zapytania klientów, w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi,

  • wprowadzanie rezerwacji do systemu według indywidualnych ustaleń,

  • podejmowanie działań na rzecz kreowania właściwego wizerunku firmy,

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie oraz różnorodność zadań,

  • pracę w super zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju i nauki nowych rzeczy,

  • dostęp do pomocy kolegów i koleżanek oraz fajnych szkoleń,

  • elastyczne podejście do pracy,

  • pracę hybrydową,

  • kawę w naszym wrocławskim biurze bez limitu,

  • dofinansowanie do karty Multisport i opiekę medyczną,

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail (w CV proszę zawrzeć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 918950021