2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Iława
Dodane 15 kwietnia 2024

specjalista ds. pozyskiwania umów/budowa sieci telekomunikacyjnej

Lokalizacja

Iława

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

MG TELECOM Sp. z o.o. jest  firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie w branży telekomunikacyjnej i elektrycznej.

W związku z rozpoczęciem prac zmierzających do zaprojektowania i wybudowania sieci telekomunikacyjnej na terenie powiatów: iławski, nowomiejski (woj. warmińsko mazurskie) dofinansowywanych ze środków z  Krajowego Programu Odbudowy poszukujemy osób do współpracy w projekcie.

Projekt zapewni dostęp do sieci ultraszybkiego internetu dla kilku tysięcy gospodarstw domowych.

Zadania:

•    Prowadzenie rozmów  z właścicielami gruntów prywatnych w celu uzyskiwania zgód na wykorzystanie gruntów do budowy sieci.

•    Pośredniczenie w podpisywaniu umów potwierdzających zgodę na przeprowadzenie sieci przez grunty prywatne.

Wymagania:

•    Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

•    Wysoka kultura osobista,

•    Dyspozycyjność (w dowolnych przedziałach czasowych),

•    Kreatywność i przedsiębiorczość w działaniu oraz systematyka,

•    Dostęp do samochodu,

•    Podstawowa wiedza z zakresu sieci telekomunikacyjnych będzie stanowiła dodatkową wartość jednak nie jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy:

•    Pracę na podstawie umowy zlecenie.

•    Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od liczby podpisanych umów.

•    Możliwość otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku ponoszenia ponadstandardowych kosztów prowadzenia rozmów.

•    Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę dla osób osiągających najlepsze wyniki.

•    Możliwość przydzielenia do koordynacji zespołu specjalistów wraz z dodatkowym wynagrodzeniem dla osób osiągających najlepsze wyniki.

•    Szkolenie oraz wsparcie w pierwszych rozmowach

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez:MG TELECOM Sp. z o. o., 20-150 Lublin, ul. Rapackiego 19, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 910276742