2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Małopolskie
  6. Zarządzanie projektami - Niepołomice
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania umów i zgód / asystent projektanta

Wynagrodzenie

4 900 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Spółka Fiberway, dostawca usług telekomunikacyjnych w powiatach wielickim i kazimierskim poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepołomice / powiat wielicki

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od posiadanej wiedzy oraz zaangażowania,

  • możliwość współdziałania w zespole ludzi z pasją i w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość bezpłatnego korzystania z naszych usług,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • kawę z ekspresu bez limitu.

Obowiązki:

  • inwentaryzacja istniejących sieci elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych w terenie oraz ich dokumentacja,

  • pozyskiwanie zgód i sporządzanie umów na budowę sieci światłowodowej z właścicielami nieruchomości - praca w terenie,

  • uzgadnianie koncepcji i projektów budowy sieci - kontakt z właścicielami gruntów,

  • współpraca z projektantami sieci w w/w zakresie,

Praca w terenie: rozmowy z właścicielami, kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania QGIS,

  • znajomość prawa budowlanego w zakresie dotyczącym sieci uzbrojenia terenu,

  • znajomość technologii budowy światłowodowych sieci telekomunikacyjnych.

CV prosimy o przesyłanie na adres rekrutacja(at)fiberway.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta powinna zawierać CV oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Fiberway Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 912926815