2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Białołęka
Dodane 14 kwietnia 2024

Specjalista ds. prac panelowych w sklepie internetowych

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy osoby na okres 1-2 miesięcy do prac nad porządkowaniem kartoteki towarowej oraz dodatkowych działań w panelu sklepu internetowego. Po tym okresie możliwa dalsza współpraca, w zależności od bieżących potrzeb.

Zakres obowiązków:

  • Przypisywanie towarów do odpowiednich kategorii w menu sklepu.

  • Ustawianie i zarządzanie filtrami produktów, aby ułatwić klientom nawigację.

  • Zakładanie i aktualizacja kart produktowych, w tym wprowadzanie opisów i specyfikacji.

  • Bieżące porządkowanie i optymalizacja struktury menu oraz filtrów wyszukiwania.

  • Wykonywanie pozostałych prac związanych z porządkiem w panelu zarządzania sklepem.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość systemu Idosell będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do zmieniających się narzędzi i technologii.

  • Bardzo sprawna obsługa komputer

  • Gotowość do pracy w trybie stacjonarnym lub hybrydowym. Siedziba mieści się w Warszawie na Białołęce, w okolicy Factory Annopol.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911138462