2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Kujawsko-pomorskie
  6. Grafika - Paterek
Dodane 02 kwietnia 2024

Grafik DTP (Specjalista ds. Prepress)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Paterek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy specjalisty ds. przygotowania do druku, który dołączy do naszego zespołu.

Nasz specjalista ds. przygotowania do druku otrzymuje pliki graficzne zawierające tekst i grafikę bezpośrednio od naszych klientów, naszego koordynatora ds. przygotowania do druku lub naszego specjalisty ds. wsparcia sprzedaży i przygotowuje gotowy do druku plik PDF dla naszych maszyn drukujących. Wymagane jest doświadczenie w przygotowaniu do druku.

Kim więc jesteśmy? ePac jest producentem opakowań foliowych drukowanych w technologii cyfrowej. Czynniki sukcesu ePac to nowoczesne technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń. Jesteśmy nastawieni na technologię i rozwiązania.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·       Przegląd grafiki pod względem przydatności do druku.

·       Przygotowanie grafiki do druku.

·       Drobne korekty graficzne i tekstowe.

·       Obsługa wewnętrznych programów.

WYMAGANE KWALIFIKACJE

·       Wiedza z zakresu przygotowania do druku.

·       Dbałość o szczegóły.

·       Mile widziana znajomość zasad projektowania opakowań.

·       Obsługa pakietu Adobe, w szczególności Adobe Illustrator oraz Photoshop – warunek konieczny.

·       Umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

·       Umiejętność organizacji pracy.

·       Umiejętność pracy w środowisku zespołowym w oparciu o terminy.

·       Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się harmonogramu pracy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ EDUKACJA

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny.

TO OFERUJEMY

·       Umowa o pracę.

·       Praca na pełny etat, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.

·       Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, 5000 PLN - 6500 PLN.

·       Premia roczna - do 10% wynagrodzenia.

Lokalizacja

Paterek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Paterek
ID: 902305634