2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Lipce
Dodane 20 kwietnia 2024

Specjalista ds produkcji - Inżynier Produkcji

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Zakres obowiązków: przygotowywanie list produkcyjnych, zamawianie materiałów, nadzór nad terminowością realizacji zleceń. Docelowo zatrudniona osoba, będzie samodzielnie odpowiadać za dział produkcji jako kierownik produkcji. Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Lokalizacja

Lipce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lipce
ID: 913138826