2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chojnice
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. projektów technicznych

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

BIO-INDUSTRY jest firmą technologiczną wyspecjalizowaną w kompleksowym świadczeniu usług dla biogazowni, a outsourcingu środowiskowym. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

Specjalista ds. projektów technologicznych

Branża: biogazownie

Miejsce pracy: Chojnice (woj. pomorskie)

Zakres głównych obowiązków:

·       opracowywanie na podstawie koncepcji technologicznych PZT (planszy zagospodarowania terenu) z zachowaniem wymogów przepisów prawa budowlanego                    i aktów wykonawczych do przepisu,

·       pisanie wniosków o wydanie warunków zabudowy, uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy dla klienta,

·       koordynowanie opracowania projektów budowlanych u podwykonawcy,

·       analiza planów zagospodarowania przestrzennego i studium kierunków zagospodarowania przestrzennego pod względem możliwości lokalizacji inwestycji,

·       analiza zapisów planów ogólnych gmin oraz wnioski o doprecyzowane funkcji w planie w kontekście planowanych przez klientów inwestycji,

·       wnioski o uszczegółowienie miejscowych planów ogólnych pod planowane inwestycje po 1 stycznia 2026 r.

·       współudział w opracowaniu raportów Due Diligence,

·       bieżącą analizę zmian przepisów prawa budowlanego i przepisów o planowaniu przestrzennym mającym wpływ na opracowania sporządzane przez resztę zespołu,

·       gotowość do odbywania podróży służbowych - praca na terenie całej Polski,

·       inne zadania zbieżne z zakresem działań firmy.

Kogo poszukujemy:

  • Masz wykształcenie wyższe  inżynierskie: architektura, biotechnologia, budownictwo, zarządzanie i inżynieria produkcji,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem przepisów budowlanych i planowania przestrzennego,

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w działaniu na programach Gstar CAD lub CAD

  • Sprawnie radzisz sobie z pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w branży, która zaczyna rozwijać się w Polsce,

  • Pełne wsparcie w zakresie wdrożenia w obowiązki pracownicze.

  • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie + prowizję

  • Szkolenia techniczne, produktowe

  • Elastyczny system pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Specjalista ds. projektów technicznych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy  się z tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy składać do 10.05.2024.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 912055797