2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Imielin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane Dzisiaj o 09:30

Specjalista ds przetargów - branża budowlana

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma inżynieryjna, budowlana zatrudni osobę do bieżącej obsługi biura.

Obowiązki:

  • analiza zapytań ofertowych;

  • sporządzanie wycen materiałowych;

  • przygotowywanie i składanie ofert przetargowych;

  • udział w aukcjach i negocjacjach na platformach zakupowych;

  • prowadzenie postępowań przetargowych i dokumentacji.

    Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy składaniu ofert przetargowych;

  • mile widziana umiejętność kosztorysowania i ofertowania;

  • samodzielność zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność.

    Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dostarczamy niezbędne narzędzia pracy- laptop, telefon służbowy,

  • samochód służbowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres e-mail: dameks.biuro"małpa"gmail.com

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 691696236