2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Przetwarzania Dokumentów

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: Wrocław

Firma Kaczmarski Group to miejsce, gdzie doceniamy zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn kopertujących i drukarek.

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Obsługa przesyłek kurierskich.

  • Przetwarzanie, klasyfikowanie i archiwizowanie dokumentów firmy.

  • Monitorowanie terminów ważności dokumentów i zapewnienie zgodności z przepisami.

  • Weryfikacja poprawności dokumentacji oraz wprowadzanie jej do systemu.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności przepływu dokumentów.

  • Utrzymywanie porządku w systemach archiwizacji dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale jeśli go nie masz to dla nas żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Dokładność, sumienność oraz dbałość o szczegóły.

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Pracę w stabilnych godzinach 8-16, od poniedziałku – piątku

  • Program rekomendacji pracowników

  • Parking dla wszystkich pracowników

  • Prywatny masażysta - każdy z pracowników może zapisać się 20-minutowy masaż w godzinach pracy

  • Firmowe wejściówki na squasha

  • Strefa relaksu

  • Darmowe śniadania i lunche w firmowym bistro

Dołącz do nas i wspólnie z nami rozwijaj swoją karierę!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910779078