2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Polesie
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds realizacji zamówień

Wynagrodzenie

4 800 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień - praca w programach Baselinker, Idosell, Subiekt

  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych dla firm kurierskich np. listy przewozowe

  • kontrola bieżących stanów magazynowych

  • obsługa otrzymywanych zamówień

  • telefoniczny kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Subiekt GT i Baselinker (warunek konieczny)

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy oraz analitycznego myślenia

  • Obsługa komputera w tym Pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego miele widziana

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym w przypadku spełnienia wymagań

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • Finansowany pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • praca w systemie jednozmianowym w sympatycznym zespole

  • miejscem pracy jest biuro na magazynie przy ul. Franciszka Plocka 7 w Łodzi

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 892858924