2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Pruszków
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Deem Art (cert. nr. 17887) zatrudni Pracownika na stanowisko: Specjalista ds. realizacji zamówień:

Oferujemy:

Umowa o pracę: praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00/7:00-17:00

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały następujące zadania:

  • Bieżąca realizacja zamówień – obsługa naszych systemów informatycznych

  • Obsługa informatycznego systemu zgłoszeń dotyczącego realizacji zamówień

  • Zarządzanie pracą zespołu w obszarze kompletacji i pakowania zamówień

  • Planowanie i zamawianie transportów

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania dla poszukiwanego kandydata lub kandydatki:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe

  • Umiejętność obsługi narzędzi MS Office w szczególności Excel

  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Skrupulatność i sumienność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobre umiejętności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość i dobra komunikatywność

  • Umiejętność identyfikacji problemów i poszukiwania rozwiązań

  • Zaangażowanie w rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane, prosimy o aplikacje CV, bądź kontakt telefoniczny w celu pozyskania szczegółowych informacji.

CV prosimy o umieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”, zgodnie z ustawą ( Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 913704290