2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Cybulice Małe
Basilur Tea Poland
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. realizacji zamówień z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

5 384 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cybulice Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. realizacji zamówień internetowych.

Miejsce pracy: Basilur Tea Poland

Tea Brother sp. z o. o. , Wiosenna 23B , 05-152 Cybulice Małe

Stacjonarny tryb pracy. Nie ma możliwości pracy zdalnej.

Godziny pracy: od 07.00 do 15.00

Możliwość od 08.00 do 16.00

Zakres obowiązków:

·         kompleksowa obsługa wpływających zamówień.

·         kompleksowa przed- i posprzedażowa obsługa klienta (kontakt telefoniczny i mailowy).

·         Wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktur).

·         sporządzanie faktur korygujących oraz zlecanie zwrotów płatności

·         przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych i zwrotów.

·         zlecanie wysyłek reklamacyjnych

·         przyjmowanie i weryfikacja dostaw zewnętrznych

·         współpraca z innymi działami firmy

·         rozwiązywanie niejasności związanych z zamówieniami.

·         Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

·         przygotowywanie ofert handlowych, katalogów i cenników.

Nasze wymagania:

·         znajomość pakietu Microsoft Office.

·         dokładność, cierpliwość oraz zaradność.

·         umiejętność pracy w zespole.

·         umiejętność pracy pod presją czasu.

·         komunikatywność i sumienność.

·         umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i samodzielność.

·         znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

·         Znajomość Canvy i programów graficznych.

·         Znajomość Baselinkera.

·         Znajomość programu Raks.

·         Doświadczenie w pracy z klientem.

·         Orzeczenie o niepełnosprawności

Lokalizacja

Cybulice Małe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Cybulice Małe
ID: 917142374