2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kępno
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Reklamacji oraz obsługi Klienta

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Firma Fashion Outlet właściciel marki meblowej ALTDECOR poszukuję do prężnie rozwijającej się firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa reklamacji od Klientów

  • Rozliczanie reklamacji z kurierami

Dodatkowo w ramach pomocy dla działu biuro obsługi Klienta

  • Wprowadzanie zamówień na produkcję (generowanie etykiet, sprawdzanie poprawności danych sprzedanych produktów)

  • Wprowadzanie zamówień do systemu kurierskiego ( akcja automatyczna )

  • Pilnowanie terminów produkcyjnych

  • Koordynowanie terminów dostaw do Klientów – współpraca z firmą logistyczną

  • Koordynowanie, odpowiadanie na zapytania Klientów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w związku z zamówieniami

  • Wprowadzanie reklamacji do systemu

  • Zarządzanie zamówieniami w systemie Baselinker

  • Dzielenie dyżurów z innymi członkami zespołu ( odbieranie telefonów 17 – 20 )

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia z platformą Amazon

  • Biegłego języka Niemieckiego w mowie i piśmie

  • Kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Znajomość systemu sprzedażowego Baselinker - będzie dodatkowym aututem

  • Znajomość systemu responso – będzie dodatkowym aututem

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 911091854