2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Brzeziny
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds.reklamacji w CentrumKrzesel.pl - Brzeziny, Koluszki

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CentrumKrzesel.pl to dynamiczne rozwijający się sklep internetowy. Inicjator sprzedaży mebli online w Polsce, od 18 lat obecny na polskim rynku. Oferuje szeroką gamę produktów dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Sklep działa także na rynkach międzynarodowych. Współpracuje z licznym gronem wiodących polskich producentów. Oferuje krzesła i fotele marek własnych Grospol oraz Snap, wytwarzanych we własnych zakładach produkcyjnych.

KIM JESTEŚMY ?

  • Zgranym zespołem sympatycznych ludzi, którzy cenią sobie profesjonalizm i pozytywną atmosferę pracy,

  • Mamy setki tysięcy Klientów w kraju i za granicą, w tym wiodące polskie przedsiębiorstwa,

  • Tworzymy bliźniacze sklepy online w krajach sąsiednich (np:.eZidle.cz, Mobila24.ro czy Stolicky24.sk),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rzetelna i sprawna obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Klientów,

  • Obsługa zwrotów produktów realizowanych przez Klientów sklepu internetowego,

  • Współpraca z działem sprzedaży, produkcji i magazynem celem szybkiej i sprawnej realizacji zgłoszenia

  • Rejestracja zgłoszeń reklamacyjnych w wewnętrznym systemie informatycznym,

  • Kontakt z producentami, celem skutecznej i sprawnej realizacji reklamacji Klientów

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Potrafi pracować w zespole,

  • Dobrze organizuje sobie pracę (potrafi priorytetytować powierzone obowiązki), koncentruje się na realizowanych zadaniach,

  • Biegle obsługuje komputer w zakresie Pakietu Office i narzędzi internetowych,

  • Posiada zdolności interpersonalne niezbędne do kulturalnej komunikacji z Klientem,

CO OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe,

  • Rozsądny system premiowy (dodatkowo do wynagrodzenia stałego) ,

  • Benefity (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Dziękujemy.

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 661780803