2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Świętokrzyskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pacanów
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. reklamy internetowej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pacanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent części motocyklowych poszukuje do pracy na stanowisku: Specjalista ds. reklamy internetowej

Kompetencje zawodowe niezbędne na stanowisku pracy:

·       Umiejętności analityczne;

·       Umiejętności komunikacyjne;

·       Świadomość komercyjna;

·       Umiejętność pracy w zespole;

·       Sumienność, zaangażowanie i pracowitość;

·       Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu;

·       Zdolności artystyczne i kreatywność;

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe mile widziane;

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku;

·       Znajomość zagadnień dotyczących reklamy i promocji;

·       Sprawność w obsłudze komputera

·       Znajomość programów graficznych takich jak : Photoshop, Corel,

·       Biegła znajomość języka angielskiego;

·       Umiejętność tworzenia: reklam tekstowych, reklam displayowych, banerów reklamowych, linków afiliacyjnych, reklam w aplikacji, reklam mailowych, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek SEO, biegłe posługiwanie się w środowisku Google Ads;

Zakres obowiązków:

·       Nadzór, administracja, i aktualizacja stron internetowych firmy (Wordpress CMS, PrestaShop), a także koordynacja tworzenia nowych stron;

·       Koordynacja działań w social mediach (monitorowanie i zwiększanie efektywności realizowanych zadań, nadzór nad realizacją harmonogramu publikacji);

·       Śledzenie trendów marketingowych i rynkowych;

·       Tworzenie i zarządzanie kampaniami internetowymi w celu generowania ruchu, sprzedaży i świadomości marki;

·       Udział w realizacji kampanii marketingowych;

·       Dbanie o wizerunek firmy;

Mile widziane :

·       Umiejętność tworzenia spotów reklamowych (nagrywanie i montaż);

·       Doświadczenie w pracy z aparatem fotograficznym w wersji lustrzanej na ustawieniach manualnych  oraz zaaranżowania przestrzeni studyjnej i przygotowania produktów do sesji fotograficznych;

·       Mile widziana znajomość środowiska Adobe;

·       Przebojowość, pewność siebie, swoboda podczas występów publicznych/ przed kamerą;

·       Znajomość programów CAD/CAM;

·       Znajomość rynku branży motocyklowej;

·       Dodatkowym atutem kandydata będzie posiadanie motocykla, który jednocześnie jest jego pasją;

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

·        ubezpieczenie grupowe,

·        podwyższanie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności

·        miłą atmosferę w pracy,

·        pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Lokalizacja

Pacanów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Pacanów
ID: 895781973