2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Podkarpackie
  6. Rekrutacja - Głogów Małopolski
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

HB Office Inwestycje to firma obsługująca spółki grupy, w obszarach: księgowości, kadr, HR. Naszą grupę tworzą podmioty takie jak MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., Maya Victory sp. z o.o., Fundacja Odzyskaj środowisko, Sklepy pod marką Zebrano Rano, Przedsiębiorstwo Handlowe Gecon sp. z o.o.  Zapewniamy obsługę księgowo-rachunkową na najwyższym poziomie, kształtujemy politykę personalną obsługiwanych spółek, wypracowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów. Jesteśmy wyjątkowym biurem rachunkowym, częścią grupy identyfikującej się pod marką Elektryczne Śmieci!

Zakres obowiązków

Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla spółek Grupy, w tym:

  • tworzenie profili stanowiskowych, a także treści ogłoszeń,

  • proaktywne poszukiwanie i pozyskiwanie najbardziej wartościowych kandydatów przy użyciu wszelkich metod wyszukiwania, w tym bezpośredniego,

  • koordynowanie przebiegu procesów rekrutacji na każdym ich etapie,

  • realizowanie działań związanych z marketingiem rekrutacyjnym oraz employer brandingiem,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi, realizującymi rekrutacje na zlecenie,

  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,

  • ocena kompetencji kandydatów,

  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,

  • tworzenie raportów, zestawień, prezentacji na temat rynku oraz prowadzonych działań,

  • współudział w tworzeniu standardów HR w spółkach Grupy,

  • współpraca z zespołem HR oraz pozostałymi działami w spółkach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze HR, w tym rekrutacji.

  • Wyksztalcenie kierunkowe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

  • Zainteresowania tematyką HR, marketingu rekrutacyjnego oraz employer brandingu.

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, zgodnie z przyjętymi standardami i dobrymi praktykami.

  • Innowacyjność i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Spółce z Grupy MB Group.

  • Praca w nowoczesnym, dynamicznym środowisku kreującym nowe rozwiązania na rynku gospodarki odpadami.

  • Zróżnicowany zespół pracowników pozwalający zdobywać doświadczenie w rekrutacja na stanowiska z różnego poziomu struktury.

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 900757864