2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Robocza 4, 61-538 Poznań

Zapewniamy:

  • Stałą pracę w młodym zespole, dużą decyzyjność i samodzielność w działaniu

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (karta Medicover)

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed

  • Praca od poniedziałku do piątku (od 8.00 do 16.00)

  • Szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy

Twoje zadania:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych kandydatów poprzez Linkedin

  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych tj. publikacja ogłoszeń, wstępna weryfikacja aplikacji, umawianie spotkań, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

  • raportowanie o postępach w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • odpowiedzialność za wizerunek firmy na rynku pracy

  • współpraca z uczelniami

  • działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy

  • współpraca z innymi działami firmy

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników

  • wiele innych, rozwijających, nieszablonowych zadań, które nie pozwolą Ci się nudzić:)

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku

  • profesjonalnego podejścia do pracy, samodzielności i zaangażowania oraz uporządkowanej organizacji pracy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych

Szukamy osoby:

  • skrupulatnej, sumiennej - te cechy bardzo się przydają

  • komunikatywnej - rozmowy to bardzo duża część naszej pracy :)

  • z inicjatywą i kreatywnej -  dobre pomysły są zawsze w cenie!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Wolsztynie 64-200 ul. Dworcowa 27 administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911025794