2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Łódź
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,

- analiza CV pod względem kompetencji kandydatów,

- utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami i pracownikami,

- odpowiadanie na maile oraz kontakt telefoniczny z kandydatami,

- przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i social mediach,

- poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie rekrutacji.

WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenie w rekrutacji, ale nie jest konieczne – wszystkiego Cię nauczymy,

- mile widziana znajomość języka obcego,

- komunikatywność i kultura osobista,

- zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,

- motywacja do rozwoju w wykonywanym obszarze zadań,

- mile widziane osoby do 26 roku życia ze statusem ucznia/studenta.

OFERUJEMY:

- możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

- atrakcyjny system premiowy,

- podstawowe narzędzia pracy,

- dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę.

Zapraszamy do Nas! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw, nie obawiaj się, że nie masz doświadczenia. Z przyjemnością nawiążemy stałą współpracę.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912971031