2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Wrocław
  7. Rekrutacja - Krzyki
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie do Naszego wewnętrznego zespołu poszukujemy: Specjalisty ds. Rekrutacji.

Lokalizacja: Wrocław.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,

  • motywujący system premiowy,

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy,

  • spotkania integracyjne,

  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,

  • możliwość awansu w strukturach wewnętrznych,

  • udział w ciekawych interdyscyplinarnych projektach,

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

  • praca w atmosferze wspólnego dążenia do celu,

  • praca w międzynarodowej grupie kapitałowej.

Zakres zadań:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego,

  • tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • selekcja i rekrutacja pracowników,

  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,

  • wyszukiwanie nowych źródeł i metod rekrutacji,

  • aktywność w mediach społecznościowych (FB, IG, Tik-Tok),

  • tworzenie raportów, bieżący monitoring rynku,

  • udział w działaniach employer brandingowych,

  • udział w projektach HR inicjowanych przez Human&Hunter.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end,

  • prawo jazdy kat. B - brak przeciwwskazań do prowadzenia samochodu,

  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,

  • znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość języków obcych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914404253