2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bugaj
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców

Lokalizacja

Bugaj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika do spraw rekrutacji cudzoziemców.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy,

  • Weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania cudzoziemców

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami do pracy oraz pracownikami

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców

  • Prowadzenie dokumentacji w ciągłości zatrudnienia pracownika.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców (min. 1 rok)

  • Wiedza z zakresu przepisów dotyczących legalnego zatrudnienia oraz pobytu Cudzoziemców w Polsce

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

  • Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz języka angielskiego

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Lokalizacja

Bugaj,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bugaj
ID: 912672409