2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Opolskie
  6. Rekrutacja - Opole
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem ang. lub rosyjskim

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem działu rekrutacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem angielskim lub językiem rosyjskim.

Twój zakres obowiązków

·        Pozyskiwanie kandydatów rosyjskojęzycznych, ukraińskojęzycznych oraz anglojęzycznym do projektów w Polsce

·        Tworzenie oraz publikowanie ofert pracy na  portalach, obsługa mediów społecznościowych pod kątem pozyskiwania pracowników

·        Przeprowadzanie rozmów z kandydatami

·        Aktywne budowanie bazy kandydatów

·        Poszukiwanie nowych metod pozyskiwania pracowników

·        Raportowanie podejmowanych działań rekrutacyjnych

·        Inne prace biurowe

Nasze wymagania

·        Doświadczenie w rekrutacji – warunek konieczny

·        znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego – warunek konieczny

·        znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min B2

·        Dobra znajomość pakietu MS OFFICE

·        Samodzielność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

·        kompleksowe wdrożenie

·        niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914219697