2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds rekrutacji - dział rynku wschodniego

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalista ds. rekrutacji w dziale rekrutacji pracowników tymczasowych średniego/niższego szczebla działu rynku wschodniego. Zajmujemy się rekrutacją pracowników marketów, magazynierów, pracowników produkcji.

Obowiązki:

  • publikacja ogłoszeń, następnie selekcja aplikacji w języku polskim oraz ukraińskim

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych zdalnie oraz stacjonarnie do biura

  • zatrudnienie  Zleceniobiorców, podpisywanie umów bezpośrednio oraz online

  • bezpośrednie grafikowanie osób nowozatrudnionych

  • rozliczenia Zleceniobiorców z rynku wschodniego

  • tworzenie raportów realizacyjnych

  • pełnienie funkcji osoby zastępującej rekrutera w momencie urlopu, nieobecności

  • inne prace zlecone przez Kierownika oddziału rynku wschodniego

Wymagania:

  • nastawienia na realizację zadań

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży pokrewnej -z rekrutacji pracowników z rynku wschodniego

  • samodzielność i szybkości w działaniu

  • znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjność od zaraz- warunek konieczny

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premia realizacyjna

  • premia stażowa

  • benefity medyczne, multisport, ubezpieczenie dodatkowe

  • dwu/trzymiesięczny okres wdrożeniowy

  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • pracę na samodzielnym stanowisku

  • możliwości rozwoju

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • praca w centrum Poznania

  • wolne weekendy

  • praca od pon. do pt. 09:00-17:00

  • praca od zaraz

  • wyjazdy integracyjne

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.APT6231.Leasing pracowników tymczasowych to model, dzięki któremu nasi klienci mają dostęp do rozbudowanej bazy danych najlepszych kandydatów, którymi mogą błyskawicznie uzupełnić swój podstawowy personel. Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferuje rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych zarówno do prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników tymczasowych z takich branż jak logistyka, produkcja, call center, budownictwo i motoryzacja. W naszych bazach znajdują się też kandydaci o rzadkich i specjalistycznych umiejętnościach

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 904071497