2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Jelenia Góra
  7. Rekrutacja - Cieplice Śląskie-Zdrój
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji i administracji HR

Lokalizacja

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i administracji HR

miejsce pracy: Szklarska Poręba

Dla osób spoza regionu oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania na terenie naszego resortu.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacyjnego, w tym tworzenie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i kontakt z kandydatami,

  • Planowanie i organizacja działań związanych z rekrutacją, w tym targi pracy, eventy rekrutacyjne, kontakty z biurami karier i aktywność employer branding,

  • Monitorowanie wskaźników rekrutacyjnych oraz analiza rynku pracy i trendów rekrutacyjnych w celu dostosowania strategii rekrutacyjnej firmy,

  • Zarządzanie bazą danych kandydatów i utrzymywanie relacji z potencjalnymi pracownikami,

  • Administrowanie platformą onboardingową oraz prowadzenie działań związanych z wdrożeniem nowych pracowników i organizacja szkoleń wdrożeniowych,

  • Koordynacja programu praktyk i staży,

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentów i procedur HR,

  • Wspieranie działań związanych z komunikacją wewnętrzną oraz innych projektów realizowanych przez dział,

  • Bliska współpraca z HR Managerem w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów na różne stanowiska,

  • Umiejętność przeprowadzania skutecznych rozmów kwalifikacyjnych,

  • Umiejętność budowania relacji z kandydatami i współpracy ze szkołami branżowymi i wyższymi,

  • Doświadczenie w obsłudze systemów ATS oraz narzędzi HRIS,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz programu Canva,

  • Umiejętności analizy i raportowania danych związanych z rekrutacją i HR,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Otwartość, kreatywność, lekkie pióro oraz dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

  • Atrakcyjne zniżki na masaże i zabiegi SPA oraz korzystanie z oferty gastronomicznej hotelu, a także pobyty w hotelach z grupy Górskie Resorty,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Śniadania pracownicze,

  • Paczki świąteczne,

  • Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
ID: 900666625