2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ursynów
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Rekrutacji z doświadczeniem min 6 miesięcy

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje do swojego zespołu w Warszawie:

Rekrutera Pracowników Tymczasowych

Opis stanowiska:

·         aktywne poszukiwanie pracowników tymczasowych nie tylko przez portale społecznościowe, samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

·         publikowanie ofert pracy

·         skuteczne i aktywne pozyskiwanie kandydatów

·         przyjmowanie dokumentów oraz ich wstępna weryfikacja

·         przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych

·         aktywna współpraca z punktami dla Uchodźców oraz pośrednikami

Wymagania:

·         doświadczenie w pracy Rekrutera w agencji pracy - warunek konieczny

·         dobra znajomość języka polskiego, ukraińskiego, mile widziana znajomość języka angielskiego

·         prawo jazdy kat. B

·         obsługa komputera oraz pakietu Office

·         umiejętność rozwiązywanie problemów i trudnych sytuacji

·         samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie

·         niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

·         atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

·         dobrą atmosferę w zgranym zespole

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912389269