2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Rekruter - pracownik biurowy do naszego biura we Wrocławiu

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Wyszukiwania kandydatów z wykorzystaniem różnych metod (m.in. poprzez Facebook, , Media Społecznościowe).

  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń.

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień z prowadzonych procesów i projektów rekrutacyjnych,

  • Analiza rynku pracy

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów

  • Prace administracyjno-biurowe

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z ludźmi

  • Samodzielność, inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań, dobra organizacja pracy własnej.

  • Pozytywne nastawienie, kreatywność, łatwość w budowaniu relacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kultura osobista

  • Dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych

To oferujemy:

  • wdrożenie na start i wsparcie w trakcie pracy

  • Narzędzia pracy: służbowy laptop i telefon

  • Dostępy do systemów oraz platform ułatwiające proces rekrutacji

  • Szkolenia doszkalające

  • Możliwość rozwoju w branży HR

  • Miłą atmosferę sprzyjającą współpracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.

Czekamy na Twoje CV.

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną office(małpa)flambir.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 839252535