2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Opolskie
  6. Rekrutacja - Opole
Dodane 23 kwietnia 2024

specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

APN Sentium świadczy od 18 lat profesjonalne usługi opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Holandii.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.apnsentium.pl

Do naszego prężnie rozwijającego się działu rekrutacji poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą opiekuna osób starszych w Niemczech

  • Organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów

  • Poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych wraz z przygotowaniem dokumentacji

  • prowadzenie rozmów z opiekunami i opiekunkami przebywającymi na zleceniach

  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji i obsłudze klienta - mile widziane doświadczenie w podobnej branży

  • znajomość języka ukraińskiego - wymóg konieczny

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziana

  • Kreatywność, komunikatywność

  • Czynne Prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • Umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjną podstawę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Miłą atmosferę w pracy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 834732153