2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Białołęka
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do Naszych struktur w lokalizacji Warszawa oraz Gdańsk poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Szukanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska sklepów

  • Rekrutowanie pracowników ze wschodu (głównie Ukraina)

  • Określenie źródeł pozyskania kandydatów i tworzenie ofert pracy

  • Analiza i selekcja kandydatów

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych

  • Tworzenie raportów, zestawień i monitorowanie rynku pracy

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia w rekrutacji pracowników z Ukrainy i innych krajów do pracy w Polsce

  • Znajomość języka ukraińskiego, ewentualnie rosyjskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość obsługi MS Office

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Wysokie zaangażowanie, nastawienie na cel

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

  • Doświadczenie w prowadzeniu social media (Tik Tok, Instagrm, Facebook itp.)

Co chcemy zaproponować?

  • wdrożysz się w struktury agencji pracy tymczasowej

  • poznasz obsługę Naszego CRM,

  • praktycznie wykorzystasz zdobytą wiedzę z zakresu prowadzenia rekrutacji

  • otrzymasz realne wsparcie na każdym kroku działania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 907425685