2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Rozwijająca się firma poszukuje zaangażowanego Rekrutera, który dołączy do naszego zespołu  i pomoże w osiągnięciu naszych celów.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i selekcja potencjalnych kandydatów na otrzymywane oferty pracy zgodnie z przedstawionymi wymogami.

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i ocena umiejętności, doświadczenia oraz dopasowania kandydatów do konkretnych ofert pracy.

  • Budowanie i utrzymywanie bazy danych kandydatów oraz monitorowanie dostępnych zasobów na rynku pracy.

  • Aktywne wykorzystywanie różnych źródeł rekrutacyjnych, w tym mediów społecznościowych, platform rekrutacyjnych, sieci branżowych itp.

  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb rekrutacyjnych i dostarczenia najbardziej odpowiednich kandydatów.

  • Zapewnienie profesjonalnej opieki kandydatom na każdym etapie rekrutacji.

  • Stałe monitorowanie trendów rynkowych i zmian w dziedzinie rekrutacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako rekruter jest mile widziane.

  • Dobra znajomości języka ukraińskiego i komunikatywna znajomość  języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość technik rekrutacyjnych, w tym poszukiwania kandydatów na platformach internetowych.

  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność prowadzenia skutecznych rozmów kwalifikacyjnych.

  • Kreatywność i innowacyjność w pozyskiwaniu kandydatów.

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia + premie.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).

  • Pracę w przyjaznej atmosferze - młodym energicznym zespole

  • Biuro w centrum Wrocławia.

  • Szkolenia.

  • Brak dress codu.

    Prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą RODO na adres e-mail lub przez OLX’a.

Wszystkie aplikacje zostaną potraktowane poufnie, a z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu ustalenia terminu przeprowadzenia rozmowy w siedzibie firmy.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909205852