2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Straszyn
Natalia
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Relacji z Klientami

Lokalizacja

Straszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę! Razem wiele zdziałacie!

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie długofalowych i partnerskich relacji z klientami poprzez utrzymywanie z nimi bieżącego kontaktu;

  • Utrzymanie i aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży u klientów aktywnych;

  • Efektywne, uwzględniające rozwój sprzedaży i aspekty ekonomiczne, wykorzystanie narzędzi sprzedażowych: kalkulacje, oferty prezentacje, itp.;

  • Kreatywna postawa w zakresie konstruowania i wdrażania nowych koncepcji i rozwiązań w celu osiągnięcia lepszych wyników sprzedaży;

  • Rozpoznawanie potrzeb i proponowanie klientom „szytych na miarę” rozwiązań;

  • Efektywne zarządzanie kontaktami z klientami;

  • Pełnienie funkcji reprezentacyjnej wobec rynku zgodnie z wartościami firmy.

Nasze wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon i budowania relacji interpersonalnych;

  • Chęć pracy z Ludźmi - jesteś komunikatywna/y i masz umiejętności negocjacyjne;

  • Zaangażowanie - masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego;

  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i organizacji pracy własnej;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy Kat. B.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Benefity m.in. karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony na święta itp.;

  • Karty zniżkowe Lotos, karta Makro;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością włączenia członków rodziny;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole;

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Straszyn,

Pomorskie

Pomorskie, Straszyn
ID: 906144292