2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds rezerwacji grupowych

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bajka Pana Kleksa to druga najlepsza atrakcja dla dzieci w Polsce, wyróżniona Certyfikatem na Najlepszy Produkt Turystyczny przyznany przez Polską Organizację Turystyczną. Jesteśmy obiektem całorocznym, powstałym w grudniu 2019 roku, łączącym edukację z rozrywką. Zachęcamy do odkrywania świata, poprzez eksperymenty i doświadczenia, uczymy twórczego myślenia i budujemy świadomość ekologiczną. Z tego powodu chętnie odwiedzają nas nie tylko klienci indywidualni, ale także liczne grupy szkolne i przedszkolne. W związku z otwarciem kolejnego obiektu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami w celu przedstawienia i sprzedaży oferty,

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,

  • przyjmowanie i tworzenie rezerwacji,

  • ustalanie szczegółów dotyczących rezerwacji,

  • ścisła współpraca z Managerem Obiektu i Recepcją w celu spełnienia indywidualnych oczekiwań klientów,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży edukacja/ rozrywka dla dzieci,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji z klientami,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i inicjatywa w działaniu,

  • zaangażowanie i cierpliwość,

  • elastyczność i otwartość na potrzeby klientów,

  • wysoka kultura osobista,

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Co oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat/ umowa zlecenie/ kontrakt B2B w zależności od oczekiwań,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop oraz telefon służbowy,

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • przyjazna atmosfera pracy,

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Planeta JuBlaMa sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 840306182