2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Rezerwacji – Regent Warsaw Hotel

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

5-gwiazdkowy hotel położony w eleganckiej dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w sąsiedztwie ambasad i królewskich ogrodów Parku Łazienkowskiego. Komfortowe wnętrza konferencyjne i profesjonalna obsługa gwarantuje sukces każdego spotkania biznesowego.

Regent Warsaw Hotel poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rezerwacji

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Zapewnienie sprawnego, profesjonalnego, uprzejmego i zgodnego ze standardami procesu dokonywania rezerwacji.

  • Komunikowanie się w sposób ciepły i uprzejmy ze wszystkimi osobami dzwoniącymi lub piszącymi do hotelu.

  • Opracowywanie i kontrola rezerwacji grupowych i kontraktów długoterminowych.

  • Proponowanie / zachęcanie do zakupu dodatkowych usług hotelowych i / lub pokojów o wyższym standardzie.

  • Otwieranie i zamykanie promocji na stronach internetowych zatwierdzonych przez przełożonego.

  • Kontrola zgodności liczby rezerwacji między systemem rezerwacyjnym i recepcyjnym.

  • Współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Komunikatywność i dyspozycyjność.

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku.

  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi oraz umiejętności budowania relacji.

  • Umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość systemu Opera oraz pakietu Microsoft Office (w szczególności umiejętność obsługi Excel).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Motywujące wynagrodzenie oraz uczestnictwo w planie premiowym.

  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów, kart sportowych, paczki świąteczne, refundowaną naukę języków obcych, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach należących do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego).

  • Ciągły rozwój, możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

  • Pracę w dynamicznym zespole.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane swoim rozwojem zawodowym prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917317568