2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kraków
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zwierzyniec
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. rolnictwa ekologicznego_PRACA NA FARMIE

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego rozwijającego się teamu poszukujemy kolejnych osób.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami tworzyć pierwsza ekologiczną farmę przy naszej inwestycji Wola Village w Krakowie (ul. Podłużna) to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy wszystkich rolników, pasjonatów rolnictwa ekologicznego z doświadczeniem, studentów wydziałów rolniczych, chcących podjąć poniżej opisane stanowisko.

Chcesz uczestniczyć w innowacyjnym procesie budowy ekologicznych wiosek w Krakowie?

 Szukasz możliwości pracy blisko natury, z dala od korporacyjnego zgiełku?

 A może poszukujesz płatnego stażu na okres wakacyjny z możliwością podjęcia pracy stałej?

Dobrze trafiłeś! Dołącz do nas!

Urba Farming sp. z o.o.

  • Kraków, Podłużna i okolice

  • umowa o pracę

  • pełny etat – poniedziałek/piątek

  • specjalista

Twój zakres obowiązków

·      Przygotowywanie gleby od uprawy, porządkowanie gruntów;

·      Nawożenie organiczne upraw i odpowiednie pielęgnacja roślin;

·      Pielenie wskazanych terenów, sadzenie roślin, podlewanie

·      Realizacja projektów terenów zielonych- zakładanie trawników, skalników, ogrodów;

·      Pielęgnacja terenów zielonych- formowanie żywopłotów, przycinanie drzew, koszenie traw

·      Obsługa i konserwacja specjalistycznych maszyn i urządzeń rolniczych- obsługa ciągnika z ładowaczem czołowym, praca z innymi maszynami rolniczymi oraz obsługa zamiatarki drogowej

·      Zbieranie plonów upraw ekologicznych (owoców, warzyw i ziół);

·      Przygotowanie plonów do sprzedaży;

·      Wykonywanie innych, bieżących obowiązków zlecanych przez pracodawcę

·      Nasze wymagania

·      Prawo jazdy kategorii B

·      Prawo jazdy kategorii T lub C

·      Samodzielność w organizacji zadań

·      Chęć rozwoju i nauki

·      Uczciwość, rzetelność i punktualność

Mile widziane

·      Znajomość wiedzy z zakresu ogrodnictwa

·      Doświadczenie na podobnym stanowisku

·      Wykształcenie z zakresu ogrodnictwa lub rolnictwa (lub student w trakcie nauki)

·      Znajomość obsługi sprzętów rolniczych

·      Chętnie zatrudnimy studentów w ramach płatnego stażu z możliwością podjęcia stałej współpracy

Benefity

  • otoczenie, w którym będziesz mógł/mogła rozwinąć swoje umiejętności

  • interesujące i ambitne projekty

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 912701310