2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dąbrowa Tarnowska
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego - woj. małopolskie

Lokalizacja

Dąbrowa Tarnowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Wanicki Agro poszukuje Pracowników w związku z rozwojem obszaru sprzedaży.

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :)

Firma Wanicki Agro posiada autoryzację na sprzedaż i serwis maszyn rolniczych.

Wchodzimy w skład Grupy Wanicki, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki John Deere, DAF, Tatra, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, Kramer, SIP, AVR.

Nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Dąbrowa Tarnowska

Zadania:

        opracowywanie raportów z wykonywanych prac,

·        nawiązywanie i utrzymywanie roboczych relacji z rolnikami i agronomami,

·        uczestnictwo w demonstracji sprzętu u klientów,

·        wsparcie w zakresie obsługi i uruchamiania systemów rolnictwa precyzyjnego.

Oczekiwania:

·        wykształcenie wyższe z zakresu: rolnictwa, techniki rolnej,

·        znajomość praktyki rolniczej,

·        wiedza na temat maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie precyzyjnym,

·        znajomość systemów GIS,

·        prawo jazdy kat. B,

·        komunikatywność, umiejętność budowania relacji.

Oferujemy:

·        pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        prywatną opiekę medyczną,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych,

·        wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny:

72*******22 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Zobacz kandydatów

Lokalizacja

Dąbrowa Tarnowska,

Małopolskie

Małopolskie, Dąbrowa Tarnowska
ID: 912664525