2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kostrzyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. rotacji floty

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ogłoszeń i wystawianie pojazdów do sprzedaży;

  • wykonywanie zdjęć potrzebnych do ogłoszeń;

  • przygotowywanie dokumentów związanych ze sprzedażą - wydaniem pojazdu;

  • nadzorowanie przygotowania fizycznego pojazdu do sprzedaży;

  • prezentowanie pojazdów klientom;

  • kontakt z firmami zewnętrznymi i ustalanie zakresu prac w celu przygotowania pojazdu do sprzedaży (wymian plandek, pranie kabiny);

  • gotowość do odbierania telefonu w przedziale czasu 8-20;

Wymagania:

  • łatwość  w nawiązywaniu kontaktów;

  • wysoka kultura osobista;

  • podstawowa wiedza z zakresu motoryzacji;

  • mile widziana znajomość branży samochodów ciężarowych;

  • mile widziane prawo jazdy kat. C lub C+E ( nie jest to warunek konieczny);

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie;

  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi;

  • pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole;

  • przyjazną atmosferę.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna;

  • spotkania integracyjne;

  • możliwość nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej.

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 912122884