2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Dawidy
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. rozliczania produkcji

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dawidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

·       bieżące rozliczanie zleceń produkcyjnych w SAP

·       sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych

·       kontrola przepływu, zużycia surowców i materiałów

·       nadzór nad zgodnością stanów magazynowych (magazyny produkcyjne)

·       analiza planów produkcyjnych pod kątem dostępności surowców

Wymagania:

·       bardzo dobra znajomość Excel

·       praktyczna znajomość systemów ERP będzie mile widziana

·       dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność

·       chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, otwartość

·       gotowość do pracy w systemie zmianowym

·       orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

·       znajomość jęz. polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

·         dofinansowanie dojazdu do pracy

·         pakiet socjalny (opieka medyczna, bony, paczki i inne)

·         pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Dawidy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dawidy
ID: 882594451