2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Targówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozliczeń

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • Zbieranie danych od dystrybutorów, przerobienie danych, zaciąganie do systemu rozliczeniowego- praca w plikach Excel (tabela przestawna, funkcje)

  • Obsługa i aktualizacja danych w aplikacjach i programach spółki

  • Kontrola i zarządzanie procesem obiegu dokumentacji rozliczeniowej

  • Współpraca z firma księgową w rozliczeniach z klientami i dostawcami;

  • Przygotowywanie i wprowadzanie dokumentów zgodnie ze standardami organizacji

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, większość pracy w Excelu.

  • Samodzielność, dokładność, systematyczność i zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

Oferta:

  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole.

  • Umowę o pracę, pełny etat - Warszawa Targówek

  • Dodatkowo: ubezpieczenie na życie AXA, pakiet medyczny Enel-Med, karta MultiSport.

 PRACA OD ZARAZ

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 914605868