2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Chojnice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozliczeń ( branża budowlana)

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·  sporządzanie rozliczeń miesięcznych oraz raportu finansowego budowy we współpracy z kierownikiem projektu,

·  przygotowania kosztorysu, oferty, budżetu w formacie wymaganym przez Inwestora

·  koordynacja rozliczeń miesięcznych z podwykonawcami, w tym nadzór nad obiegiem rozliczeń i oświadczeń finansowych,

·  współpraca z działem księgowym firmy w zakresie rozliczeń z podwykonawcami oraz inwestorem,

·  raportowanie do kierownika projektu o statusie rozliczeń oraz innych sprawach administracyjnych,

·  kontakt z nadzorem inwestorskim oraz z klientem w związku z prowadzonymi zadaniami rozliczeniowymi i administracyjnymi,

·  administracja biura budowy – zestawienia, rejestry materiałowe, rejestr poczty wychodzącej i przychodzącej, dokumentacja od podwykonawców

·  wspomaganie kierownika projektu w jego codziennych obowiązkach w zakresie prac administracyjnych.

·  przygotowywanie ofert przetargowych – w oparciu o SWZ, dokumentację projektową oraz kalkulacje własne

·  negocjowanie cen materiałów i usług,

·  monitorowanie rynku,

Nasze wymagania

·  dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel, Outlook),

·  wykształcenie budowlane,

·  doświadczenie w prowadzeniu administracji w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,

·  umiejętność obsługi oprogramowania branżowego (np. ZWCAD, NORMA) mile widziana,

·  umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej / rysunków technicznych

·  umiejętność dobrej organizacji pracy oraz zdolności analityczne.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 912407872