2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Rabowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozliczeń budów

Lokalizacja

Rabowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Sporządzanie harmonogramów i dokumentacji technicznej budowy

Współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne

Prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu i środków transportu

Bieżąca analiza postępu oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych

Współpraca z kadrą kierowniczą, obsługa bieżących potrzeb budowy

Współpraca z Zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami

Przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych

Ewidencja i prowadzenie rejestru dokumentów WZ w wersji elektronicznej (weryfikacja pod względem ilościowym, cenowym oraz z podziałem na poszczególne materiały, budowy i nr faktury)

 Wymagania:

Doświadczenie w rozliczaniu budów

Mile widziane wykształcenie wyższe – Budownictwo (preferowane w specjalności drogowej)

Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel)

Umiejętność współpracy w zespole

Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, samodzielność i obowiązkowość

Mile widziane doświadczenie w pracy związane z budową dróg

Oferujemy:

Stabilne Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Świadczenia z ZFŚS

Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji

Lokalizacja

Rabowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rabowice
ID: 908970128