2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wolsztyn
Błażej
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozwoju produktów/ Technolog produktu

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ALASTA - producent luster z podświetleniem LED w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Niałek Wielki - koło Wolsztyna

Opis stanowiska:

  • Rozwój produktów

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Wdrażanie nowych produktów w proces produkcyjny

  • Udoskonalanie rozwiązań technologicznych i produkcyjnych

  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży i produkcji

  • Kontrola nad wprowadzonymi rozwiązaniami i produktami

  • Rozwiązywanie problemów powstałych na produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza techniczna

  • Umiejętność pracy z ludźmi

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność

  • Samodzielność, rzetelność i precyzja w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawe i rozwijające zadania

  • Wszelkie potrzebne narzędzia oraz programy

  • Pracę w godzinach 7-15

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z zaznaczoną nazwą stanowiska.

Prosimy o podanie oczekiwanej kwoty wynagrodzenia netto.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)". Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 869382247