2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koszalin
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozwoju rynku E-commerce w Polsce i UE

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Motovision Sp. z o.o.

poszukuje Specjalisty ds. rozwoju i utrzymania rynku E-commerce w Polsce i EU.

Kandydat będzie odpowiadał za pozyskiwanie i utrzymywanie relacji B2B w branzy E-commerce na terenie całej Polski i EU.

Zakres obowiązków

· obsługa obecnych oraz pozyskiwanie dla Firmy nowych klientów działających na platformach E-commerce jak: Allegro, Amazon, Ebay, oraz niezależnych sklepów internetowych z branży motoryzacyjnej jak i spoza niej.

· realizacja planów sprzedażowych w tych kanałach sprzedaży

· sprzedaż i promocja produktów firmy

· przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy

· monitorowanie rynku

Nasze wymagania

· doświadczenie w handlu jako przedstawiciel w terenie lub specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej - udokumentowane sukcesy.

· doświadczenie w branży motoryzacyjnej - mile widziane ale nie wymagane

· wykształcenie min. średnie

· silna motywacja do osiągania celów i dobra organizacja pracy

· dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań

· zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

· prawo jazdy kat. B

· łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi klientami

· komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista

· dyspozycyjność - możliwe wyjazdy służbowe (samochód firmowy)

To oferujemy

· umowa o pracę lub B2B

· praca od poniedziałku do piątku

· atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premie)

· dużą autonomię w pracy oraz w realizacji powierzonych celów

· pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o składanie ofert za pomocą OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 910306638