2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Nazwa stanowiska:

Miejsce wykonywania pracy:

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu, Wybrzeże J. Słowackiego 9, 50-413 Wrocław

Rodzaj umowy:

umowa o pracę na zastępstwo;

Wymiar etatu: pełny etat;

Wymagania na stanowisku:

- Wykształcenie wyższe,

- Znajomość lokalnego rynku pracy,

- Zdolności komunikacyjne, interpersonalne, a także umiejętność pracy w zespole,

- Znajomość programów komputerowych m.in. pakiet MS Office lub Open Office.

Główne zadania na stanowisku:

- Całościowa organizacja i administrowanie szkoleń zawodowych,

- Badanie efektywności i jakości szkoleń zawodowych,

- Utrzymywanie i aktualizacja bazy pracodawców,

- Analizowanie rynku pracy pod kątem zapotrzebowania szkoleń zawodowych,

- Współpraca z innymi specjalistami zatrudnionymi w DWK OHP i CEiPM OHP, jak również z zewnętrznymi jednostkami (instytucjami rynku pracy, pracodawcami, firmami szkoleniowymi),

- Monitorowanie rynku lokalnego w zakresie zapotrzebowania na kursy i szkolenia.

Kandydat składa oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

- Oświadczenie musi być podpisane własnoręcznie,

- Złożone dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane

- Oferty otrzymane po terminie oraz niespełniające wymogów formalnych nie będą rozpatrywane,

- Po zakończeniu naboru oferty osób niezatrudnionych zostaną zniszczone.

Oferty prosimy składać osobiście na adres: Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wyb. J. Słowackiego 9, 50-413 Wrocław lub na adres e-mail poprzez formularz kontaktowy OLX

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 740615256