2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Wrzeszcz
Klaudia
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. Serwisu/Warsztat - praca od zaraz

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań i obowiązków:

- diagnostyka, lokalizacja urządzeń i naprawa podzespołów elektroniki,

- testowanie zakończeń abonenckich,

- inne prace z zakresu działalności warsztatu.

Oczekiwania:

- wykształcenie jako technik elektronik lub/i podobne,

- umiejętność lutowania w technologii SMD, THT,

- umiejętność czytania schematów elektronicznych,

- systematyczność, kreatywność, sumienność,

- znajomość obsługi komputera oraz aplikacji pakietu MS Office,

- mile widziane uprawnienia SEP do 1kW,

-mile widziane doświadczenie w serwisowaniu telefonów komórkowych,

-chęć dłuższej współpracy.

Oferujemy:

- atrakcyjne dofinansowanie do pakietów medycznych oraz karty sportowej,

- interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

- stabilne zatrudnienie,

- stałe godziny pracy (7-15)

- dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Zapraszamy do aplikowania przez portal OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 836597070