2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Margońska Wieś
Dodane 24 kwietnia 2024

specjalista ds. serwisu zootechnicznego - przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Margońska Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna poszukuje kandydata na stanowisko

Wymagania:

 - wykształcenie wyższe: zootechniczne, techniczne weterynaryjne lub pokrewne,

 - prawo jazdy kat. B

 - znajomość procesu hodowli piskląt brojlerowskich będzie dodatkowym atutem,

 - mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

Zakres obowiązków:

- serwis doradczy zootechniczny na fermach drobiu,

- pozyskiwanie nowych rynków zbytu,

- budowanie długotrwałej relacji z klientem, negocjowanie cen,

- realizowanie celów produkcyjno-sprzedażowych.

Oferujemy:

 -stabilne zatrudnienie

 -możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

 - szkolenia stanowiskowe

 - wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników

 - wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy: teren całego kraju.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy lub dostarczyć do siedziby firmy pod adresem Margońska Wieś 42a, 64-830 Margonin.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BroMargo Hatchery prosta spółka akcyjna z siedzibą w Margońskiej Wsi 42a, 64-830 Margonin, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko specjalista ds. serwisu zootechnicznego - przedstawiciel handlowy.”

Lokalizacja

Margońska Wieś,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Margońska Wieś
ID: 761784705