2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. social media

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

MT CONSTRUCTION jako prężnie rozwijająca się firma wiemy, że wiedza i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków owocuje długoterminową współpracą z naszymi klientami. W MT Construction wierzymy, że codzienne zaangażowanie w powierzone nam zlecenia gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. social media

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • prowadzenie social mediów,

  • tworzenie strategii komunikacji dopasowanej do grup docelowych,

  • planowanie harmonogramów na poszczególne kanały,

  • tworzenie oraz publikacja contentu,

  • moderacja komentarzy,

  • tworzenie zaangażowanej społeczności,

  • monitorowanie, analiza i raportowanie wyników prowadzonych działań,

  • śledzenie trendów SoMe oraz poszukiwanie inspiracji,

  • influencer marketing,

  • samodzielne tworzenie grafik na potrzeby kanałów social media,

  • nagrywanie materiałów promocyjnych,

  • zdjęcia produktowe,

  • plenerowe sesje foto/wideo.

Wymagania:

  • umiejętność filmowania,

  • umiejętność dynamicznej pracy,

  • umiejętność obróbki zdjęć, montażu filmu,

  • szukamy osoby SAMODZIELNEJ, KREATYWNEJ I SUMIENNEJ !!!

  • znajomość języków obcych.

Jesteś odpowiednią osobą, jeśli:

  • kochasz social media i znasz aktualne trendy,

  • masz min. roczne doświadczenie w prowadzeniu social mediów,

  • umiesz tworzyć kreatywne, lifestylowe i angażujące treści (w tym grafiki, zdjęcia, video, copy),

  • dobrze czujesz się przed i za kamerą,

  • z łatwością oceniasz, które zadania są ważne i samodzielnie organizujesz swoją pracę oraz umiesz przygotowywać harmonogramy,

  • lubisz pracę w terenie - chcemy na naszych socialach pokazywać relacje z eventów. To może czasami wiązać się z pracą poza standardowymi godzinami pracy,

  • pięknie mówisz i piszesz po polsku,

  • lubisz próbować nowych rzeczy i robić z nich relacje.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju,

  • interesującą, ambitną i stabilną pracę,

Prosimy o przesyłanie CV

”Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MT CONSTRUCTION z siedzibą w Kielcach przy ul. ks. P. Ściegiennego 264A."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911296301