2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Wielkopolskie
  6. Social media - Konin
Dodane 07 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Media ** Prowadzenia konta firmowego

Lokalizacja

Konin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Obiekt Skansen Bicz Family & SPA poszukuje Social Media Specjalisty!

Jeśli jesteś kreatywną osobą, która doskonale czuje się w świecie mediów społecznościowych i ma doświadczenie w tworzeniu angażujących treści, to ta oferta jest dla Ciebie! Stanowisko: Social Media Specjalista

Obowiązki: Tworzenie i publikowanie atrakcyjnych treści na różnych platformach społecznościowych, w tym postów, story, i relacji. Kreowanie i zarządzanie grafikami, wideo, oraz innymi materiałami wizualnymi. Współpraca z zespołem marketingowym w celu zapewnienia spójności komunikacji i wizerunku marki. Planowanie i realizacja kampanii reklamowych oraz promocyjnych na mediach społecznościowych. Analiza wyników i dostosowywanie strategii w oparciu o zebrane dane. Obsługa narzędzi do zarządzania treściami, takich jak Business Suite i Canva.

Wymagania:

  • tworzenie materiałów dwa razy w tygodniu w obiekcie

  • Doświadczenie w zarządzaniu mediów społecznościowych oraz tworzeniu treści. Znajomość narzędzi do planowania i publikacji treści, w tym Business Suite.

  • Umiejętność tworzenia grafik i wideo przy użyciu narzędzi, w tym Canva.

  • Kreatywność i zdolność do generowania nowych, innowacyjnych pomysłów.

  • Znajomość trendów i innowacji w obszarze mediów społecznościowych.

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

  • Pozytywne nastawienie i chęć ciągłego rozwoju w obszarze mediów społecznościowych.

Oferujemy: Pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość wpływu na strategię komunikacji marki w mediach społecznościowych. Przestrzeń do kreatywnego wyrażania swoich pomysłów i inicjatyw. Elastyczny czas pracy i możliwość zdalnej pracy w określonych okolicznościach.

Jak aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV, list motywacyjny oraz portfolio zawierające przykłady Twoich dotychczasowych projektów związanych z mediami społecznościowymi na adres [biznes małpa skansenbicz.pl]. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Social Media Specjalista". Czekamy na Twoje zgłoszenie! Dla dodatkowych informacji lub pytań pod adresem email biznes małpa skansenbicz.pl Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam rozwijać naszą obecność w mediach społecznościowych! Serdecznie zapraszamy do aplikowania! Z poważaniem, Zespół Skansen Bicz Family & SPA

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 910043182