2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Łódzkie
  6. Social media - Łódź
  7. Social media - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. Social Mediów

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy największą profesjonalną Hurtownią Fryzjersko-Kosmetyczną w Polsce!

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

  • Zakres obowiązków:

- opracowanie oraz realizacja przyjętej strategii promocji marki

- prowadzenie profili marki w social mediach

- tworzenie oraz analiza kampanii reklamowych

- lekkie pióro – umiejętność pisania treści marketingowych

- dbanie o wizerunek marki

- koordynacja tworzenia materiałów graficznych

- znajomość branży paznokciowej będzie dodatkowy atutem

- aktywność w grupach tematycznych

  • Wymagania:

- wykształcenie wyższe: marketing, zarządzenie lub pokrewne

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- duża samodzielność w działaniu

- umiejętność analitycznego myślenia/wyciągania wniosków z powierzonych działań

- kreatywność

- odpowiedzialność

  • Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

· Pracę w systemie jednozmianowym od 7.00/8:00 do 15.00/16:00

· Samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań

· Pracę w przyjaznym środowisku pracy

· Miejsce pracy centrum Łodzi

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 719856821