2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Pomorskie
  6. Social media - Bojano
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Mediów

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bojano

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma cateringowa specjalizująca się w cateringu biurowym poszukuje kreatywnej osoby

z doświadczeniem na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

 Obowiązki:

fotografia kulinarna - robienie stylizowanych zdjęć potraw i ich obróbka w programach graficznych

prowadzenie kanałów Facebook, Instagram, Tiktok, tworzenie interesującego, angażującego, zabawnego contentu  - rolki, posty, relacje

nagrywanie materiałów video

tworzenie grafik i treści postów

współtworzenie akcji marketingowych wspierających sprzedaż

koordynowanie działań z agencjami marketingowymi

aktywna komunikacja z użytkownikami mediów społecznościowych, budowanie z nimi trwałych relacji

planowanie publikacji i monitorowanie aktywności

tworzenie reklam sponsorowanych Meta Ads

tworzenie grafik z wykorzystaniem AI

współpraca z innymi działami w firmie

Kogo szukamy?

Social Media Ninja – osoby z dużym doświadczeniem w tworzeniu i promowaniu treści, z lekkim piórem, umiejętnością obsługi programów graficznych, tworzenia grafik, edycji zdjęć, kreatywnej z pomysłami na angażujący content, czującą się świetnie przed kamerą, z dużym wyczuciem estetyki i znajomością najnowszych trendów w social media.

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 6000 - 9000 zł w zależności od doświadczenia

Pracę w zgranej ekipie

Umowę o pracę lub B2B

Atrakcyjne zniżki na jedzenie

Możliwość rozwoju

Zgłoszenia prosimy wysyłać z portfolio dotychczasowych prac.

Lokalizacja

Bojano,

Pomorskie

Pomorskie, Bojano
ID: 912153380