2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Przysucha
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. spedycji

Lokalizacja

Przysucha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Hortex to lider w kategorii mrożonych warzyw i owoców w Polsce oraz słynny producent lubianych od pokoleń soków, nektarów i napojów.

Nasza firma nie istniałaby bez naszych Pracowników. To ich pasja i zaangażowanie sprawia, że każdy łyk i kęs naszych produktów staje się niezapomnianym przeżyciem oraz inspiracją dla kolejnych pokoleń. Każdy Pracownik wnosi unikalne doświadczenie, dzięki któremu wspólnie rozwijamy się i odnosimy sukcesy, a Konsumenci ufają nam już od ponad 70 lat. Tak staliśmy się liderem w kategorii mrożonych warzyw i owoców w Polsce oraz bardzo silnym graczem w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych.

Świadczą o tym takie nagrody jak Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Skrzyńsko k. Przysuchy

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średnie, mile widziane wyższe o profilu logistyka, transport,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • zdyscyplinowania, odpowiedzialności oraz dokładności,

  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej,

  • mile doświadczenie w obszarze logistyki lub transportu,

 Zadania:

  • obsługa zamówień w systemie SAP do poziomu zleceń transportowych,

  • organizowanie tras transportowych,

  • awizacje załadunków i rozładunków (klient, magazyn),

  • współpraca: spedycja-BOK-magazyn,

  • tworzenie raportów dziennych ,miesięcznych

  • planowanie organizacji załadunków- magazyn

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,

  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,

  • dodatkowe grupowe ubezpieczenia na życie,

  • opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • liczne świadczenia z ZFŚS,

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Klauzula zgody na przyszłe rekrutacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

 1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Hortex Sp. z o.o. siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 2, 02-337 Warszawa, Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Skrzyńsku ul. Przemysłowa 27, 26-400 Przysucha.

2. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:

a. art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny)

b. art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)

3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa:

a. prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,

b. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia

o ochronie danych. Z pełnym obowiązkiem informacyjnym możesz zapoznać się na stronie internetowej www.hortex.pl

Lokalizacja

Przysucha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przysucha
ID: 835032485