2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mikołów
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. Spedycyjno-Biurowych

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportów

  • bieżąca współpraca z klientem – prawidłowa obsługa kontraktu

  • współpraca z pracownikami zespołu

  • monitorowanie opłat drogowych

  • monitorowanie tankowań floty samochodowej

  • systematyczne raportowanie pracy do Szefostwa

  • kompletacja dokumentów do zatrudnienia Kierowców przy współpracy z Kadrową

  • zczytywanie kart Kierowców i wysyłanie do rozliczeń

  • przygotowywanie wniosków, pism

  • monitorowanie ważności polis

  • dokonywanie zmian i uzyskiwanie wypisów z licencji

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy zarówno wśród współpracowników jak i wśród zewnętrznych podmiotów

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako spedytor minimum roczne

  • umiejętność organizacji transportu od A do Z,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji i pracy pod presją czasu

  • nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów transportowych

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego będzie poważnym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwijania kreatywności i wdrażania pomysłów, dzięki pracy w niebanalnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie- im lepsze wyniki, tym większe gratyfikacje

  • Ty wybierasz, czy chcesz pracować w oparciu o umowę o pracę, czy w ramach B2B

  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca – pracownik

  • Pracę w młodym zespole

  • Serwis kawowy

CV prosimy wysyłać wyłącznie drogą mailową na wskazany poniżej adres:

hr.rekrutacja12MAŁPAgmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 908922620