2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Częstochowa
  7. Marketing - Stradom
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. sponsoringu w Klubie Sportowym

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stradom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby ambitnej, komunikatywnej, potrafiącej nawiązywać relacje oraz skupionej na realizowanym celu.

Zainteresowanie futbolem będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

– Tworzenie i wdrażanie strategii sponsoringowej;

– Stworzenie strategii Klubu Biznesu;

– Aktywne pozyskiwanie partnerów/sponsorów;

– Negocjowanie umów sponsorskich;

– Tworzenie ofert, prezentacji oraz sprawozdań i raportów związanych z realizacją świadczeń;

– Sprzedaż pakietów sponsorskich oraz usług reklamowych świadczonych przez klub;

– Utrzymywanie relacji z podmiotami sponsorującymi w zakresie komunikacji i nadzoru realizacji usług;

– Ścisła współpraca wewnętrzna, w szczególności z działami komunikacji i marketingu;

– Nadzór i kontrola nad realizacją zapisów umów sponsoringowych i partnerskich).

Wymagania:

– Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);

– Wysoka odpowiedzialność i rzetelność działań;

– Łatwość nawiązywania kontaktów;

– Umiejętność prowadzenia negocjacji;;

– Umiejętność pracy pod presją;

– Zainteresowanie piłką nożną oraz marketingiem sportowym (mile widziane).

Oferujemy:

– Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź B2B;

– Pracę w Klubie o ponad stuletniej historii i tradycji;

– Niezliczoną liczbę ciekawych, niestandardowych zadań i wyzwań;

– Realny wpływ na funkcjonowanie klub

- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności.

CV PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES EMAIL aleksandra.kmiec2ks-skra.pl

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stradom
ID: 910566881